لوگو دلوان

بهترین طراحی سایت های جهان در سال 2022

بهترین سایت جهان ۲۰۲۲
زمان مطالعه: 5 دقیقه

طراحی وب سایت می‌تواند عامل تعیین کننده ای باشد که آیا کاربر بازدیدکننده از سایت به برند تبدیل می‌شود یا خیر. عناصر مختلف زیادی در طراحی خوب وب سایت وجود دارد، اما مهمترین آنها تجربه کاربر، امنیت و ارائه بصری است. همانطور که تیم خود را وارد سال 2022 می کنید تا حضور دیجیتال خود را تقویت کنید، ممکن است به فکر استخدام شرکت های طراحی وب سایت برای طراحی مجدد سایت خود باشید. شرکت های برتر سئو نیز طراحی مجدد را به عنوان یکی از جنبه های مهم رتبه بندی وب سایت موجود در نظر می‌گیرند.

اگر چنین است، چند لحظه وقت بگذارید و برخی از بهترین طراحی های وب سایت را به همراه برندگان قبلی Awwwards و نامزدهای 2022 بررسی کنید. این سایت ها نشان دهنده بهترین طراحی وب در جهان هستند و نگاهی اجمالی منحصر به فرد از آنچه برای وب سایت های موفق در سراسر جهان کار می‌کند ارائه می‌دهند. و این نباید تعجب‌آور باشد، اما این وب‌سایت‌ها از پلتفرم‌های cms «فقط مبتنی بر تم دیگری» استفاده نمی‌کنند. آن‌ها در زبان‌هایی مانند PHP برای توسعه طراحی‌های وب جذاب تخصص دارند و جوایز آن‌ها نباید شما را شوکه کند.

بهترین طراحی سایت در سال 2022

سایت flyhyer 

سایت flyhyer 

 

تا زمانی که کاری که انجام می‌دهید را نگویید، تأثیر اولیه قوی بر جای نمی‌گذارید. اما چگونه به شما بگوییم که یک تجربه شخصی سازی شده در هوانوردی بسازید؟ در این مورد هیچ چیز بهتر از صفحه اصلی Fly Hyer نیست. هواپیمای معلق در صفحه وب در یک نشانه بصری قوی به دنبال خرید تجربه پرواز شخصی شده است. همانطور که سعی می کنید از اولین چین رد شوید، تصویر هواپیما بزرگتر می شود و به شما نزدیک تر می شود و تصور قوی از هواپیما در حال حرکت ایجاد می‌کند. یک صفحه اصلی موثر نیاز به یک داستان بصری جذاب و در عین حال غیر مزاحم دارد، نسبت صحیح فضاهای سفید، CTAهای ساده برای چشم، کپی قابل هضم، و ناوبری فوق العاده، Fly Hyer را به مظهر صفحات اصلی تبدیل می‌کند. طراحی تمیز، احساسات عملی را بر می‌انگیزد و کاربران را برای رزرو پروازهای شخصی و مشترک دنبال می‌کند.

آموزش و نحوه طراحی سایت با گوگل (رایگان)
مطالعه بیشتر

سایت fpp

سایت fpp

آنها می گویند، تجربه خرید فراگیر کسب و کار خود را در فروشگاه آنلاین تکرار کنید. راهروی خرید توسط FPP تجربه خرید واقعی را تقلید می کند زیرا به شما امکان می دهد به طور مجازی در فروشگاه قدم بزنید و آناناس را پیدا کنید. کپی قدرتمند شما را به راهروی خرید هل می دهد و آناناسی را که در راهروی پودر قرار داده شده است، شکار می‌کند. FPP، آژانس بازاریابی خرید، داستان بصری محصولات گم شده و چرخ دستی های رها شده را در صدها محصول بیان می‌کند. همانطور که بیشتر به سمت راهرو قدم می‌زنید، خدمات آنها را با نسخه های منظم و خلاقانه کشف می کنید. این راهرو از حداقل رنگ‌ها و جلوه منظر استفاده می‌کند تا تجربه ناوبری دلپذیر، آرام‌بخش و کمتر به چشم‌ها فشار وارد کند. دکمه آناناس یک آزمایش عالی برای طراحی وب است.

 

 

سایت superlist

سایت superlist

به ندرت در یک صفحه وب قرار می گیرید و در یک نگاه متوجه می‌شوید که نام تجاری  چیست. Superlist برنامه بهره وری، قانون 5 ثانیه را به خوبی اعمال می‌کند. به مدت 5 ثانیه به صفحه وب نگاه کنید و دقیقاً می‌توانید آنچه را که نشان می‌دهد را بسازید: بهره وری برای تیم ها و افراد. این ابزار به آنها کمک می‌کند تا روی کارایی خود و نحوه همکاری خود کار کنند. با ورود به صفحه اصلی، با لوازم جانبی محل کار مانند هدفون، خودکار، مجله و صفحه کلید تعامل خواهید داشت. با پیمایش از اولین تاشو، یک ژورنال باز شده با کپی به نقطه برای شما باقی می‌ماند. مانیفست صفحه اصلی از فضای خالی زیادی استفاده می کند تا شما را روی کپی آن متمرکز کند. دکمه اعلان با طراحی ارگونومیک آن در گوشه سمت راست بالا حس لمس و فشار را به شما می‌دهد.

لیست شرکت های طراحی وب سایت در تهران
مطالعه بیشتر

Superlist همچنین از یک نماد فلش کوچک برای کمک به شما در پایین صفحه استفاده می‌کند. عناصر بصری سرگرم کننده همچنان بر محتوا تسلط دارند، همانطور که از قسمت اول عبور می‌کنید.

 

سایت Elias Akentour Portfolio

 

وب سایت این هنرمند فرانسوی ترکیبی جذاب از عکاسی ثابت، محتوای ویدیویی و استفاده جسورانه از سیاه و سفید است تا کاربران را از طریق مجموعه ای باورنکردنی از آثار راهنمایی کند. الیاس آکنتور یک کارگردان هنری فرانسوی با بیش از هفت سال تجربه با کار عملی در برندسازی، طراحی و تبلیغات با تمرکز ویژه بر فناوری های جدید و بازارهای لوکس است. به محض اینکه روی سایت کلیک کنید، متوجه یک فضای مجلل بی‌شک خواهید شد. معرفی سریع به طور یکپارچه با گوشت سایت ترکیب می شود و پیمایش آسان در بقیه محتوای سایت، از جمله گالری، نمونه کارها، و اطلاعات تماس الیاس را ارائه می‌دهد.

انیمیشن های جذاب در سرتاسر وب سایت شما را تشویق می کند تا در مورد الیاس و کارهایش بیشتر کاوش کنید و بدانید.

 

سایت Torgerson Design Partners

Torgerson Design Partners مستقر در Ozark، میسوری یک شرکت معماری با خدمات کامل با یک وب سایت خیره کننده است. هر بخش از سایت شامل ویژگی‌های آشنا با انیمیشن‌های میکرو به جای آیکون‌های استاتیک معمولی است که در سایت‌های دیگر به دیدن آنها عادت دارید. طراحی تمیز و مینیمالیستی کاربران را از طریق اطلاعات مربوط به شرکت، فلسفه طراحی آنها، گالری از پروژه‌های گذشته با نمایش سریع جزئیات آن‌ها در حین حرکت بر روی هر یک به سمت پایین هدایت می‌کند.

 

طراحی گرافیک سایت چیست؟
مطالعه بیشتر

سایت Locomotive – Swab the World

این وب سایت برای افزایش آگاهی در مورد اهدای سلول های بنیادی تلاش می کند و امیدوار است بانک جهانی را متنوع کند. هر قسمت از سایت چشم را به سمت خود جذب می‌کند )از ترکیب رنگ منحصر به فرد خمری و سبزی تا حرکت سمت راست چشم(. توپ‌های متحرک که دقیقاً در آن ناحیه قرار دارند، کاربر را مجبور می‌کنند تا سایت را به طور کامل ببیند، و علاقه بصری را به طور یکپارچه افزایش می‌دهد.

 

سایت Superhero Cheesecake – The Year of Greta

وقتی شخصیتی به قدرتمندی و قابل تشخیص بودن گرتا تونبرگ دارید، بهترین گزینه استفاده از آن تصویر در کمپین وب سایتتان است. این دقیقا همان کاری است که چیزکیک ابرقهرمان با «ساله گرتا» هلندی انجام داده است. پروژه ای پرشور با جدول زمانی مصور از ظهور تونبرگ از کمپین کودک به نماد جهانی.

 

در آخر

همه این سایت‌ها چه نقطه مشترکی دارند؟ نقطه قوت تمام این‌ها خلاقیت و رنگ‌ها و ترکیبات جالب آن‌هاست. اگر قصد دارید سایت خیلی موفقی داشته باشید کافیست چشمتان را روی چهارچوب‌ها ببندید و خارج از چهارچوب فکر کنید. خلاقیت همیشه کلید کار است.رقبایتان را بررسی کنید و کم و کاستی‌های سایت آن‌ها را ببینید؛ به سایت خود اضافه کنید و خود را جای مخاطب بگذارید، اگر شما بودید دوست داشتید چه رنگ‌هایی باشد؟ چه طرحی باشد؟ چه ایده‌ای نو است؟ فقط کافیست چشمتان را ببندید و تصور کنید.

مشاهده

سایر مقالات دلوان

چطور-پروژه-طراحی-سایت-بگیرم

چطور پروژه طراحی سایت بگیرم؟

زمان مطالعه: 6 دقیقه حتما کلی طراح سایت دیده‌اید که ماهانه کلی پروژه طراحی سایت می‌گیرند و نان‌شان در روغن است؛ اصلا شاید همین جریان شما ر وسوسه کرد

کسب-درآمد-از-تم-فارست

روش کسب درآمد از تم‌فارست

زمان مطالعه: 5 دقیقه این روزها اینترنت علاوه بر تمام مزایا و خدماتی که به ما ارائه می‌دهد؛ راه و روش‌هایی نیز برای کسب و کارهای اینترنتی پیش پای

>